Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Burza Rogi

2011-10-08, 14:00

Czas spotkania: 80 min.

Po bardzo ciężkim Burza zremisowała w meczu wyjazdowym z WKS Beskid Równe 3:3

Jak na zwykłe spotkanie ligowe pojawiła się spora liczba kibiców zarówno ze strony Burzy jak i gospodarzy, Równego.
Drużyny miały o co walczyć stawką były 3 pkt.
Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla Rogów, bo przy pierwszym rzucie rożnym piłka poszybowała na głowę Rafała Węgrzyna a ten mocnym strzałem uderzył w bramkę, lecz jeden z gospodarzy chcąc wybić piłkę wpakował ją do bramki. Beskid nie zamierzał się poddawać bo ruszył szturmem na bramkę rywala. Po kilku groźnych akcjach na stronę Burzy piłkarze z Równego wykorzystując zamieszanie w polu karnym Bartłomiej Kochan źle łapiąc piłkę wypuszcza ją , Mikołaj Łacek chcąc ją wybić ładuje pięknego, samobójczego gola strzelając 'pod łate'. Mecz był bardzo wyrównany akcja z jednej bramki na drugą. Po raz drugi piłkarze dziwnym trafem strzelają gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego . Burza nie poddawała się i pierwszą lepszą akcje wykorzystała w gola, na listę strzelców zanotował się Daniel Stanisz.
Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy Beskid strzelił bramkę dającym im prowadzenie. Wynik 3:2 utrzymał się do końca połowy.
Burza nie miała zamiaru się poddawać. Ciągły atak na stronę gospodarzy przyniósł rezultat. Strzelcem kolejnego gola został Rafał Węgrzyn. W 60 minucie musiał opuścić boisko Rafał Węgrzyn z racji iż grał w juniorach, zmiennikiem jego był Sebastian Węgrzyn. Trener Łukasz Aszklar postanowił wprowdzić kilka zmian: zmienił walczącego dzisiaj jak lew Patryka Pietruszkę oraz bardzo dobrze grającego Sebastiana Armatę. Zmiany ożywiły grę w ataku jak i wzmocniły obronę .Koniec meczu okazał się być ciężkim sprawdzianem dla obrońców. Ciągłymi, długimi piłkami rywale zza miedzy 'ścigali się' z bocznymi obrońcami. Jednak pewność Dariusza Kędziora i Artura Muronia nie dawała żadnych szans napastnikom rywala. Czując niesmak 1 pkt. goście nie zamierzali się poddawać. Niedawno zmieniony  Maciej Jurczak uderzając  z główki trafił w słupek. Szczęście i sędzia były zdecydowanie po stronie Równego. Wynik końcowy 3:3

Śmiało można twierdzić: Sędzia 12 zawodnikiem Równego

Serdeczne podziękowania za tak liczne przybycie kibiców  ;-)